Menü
  • 40 Yıllık Serüven

  • 1974’ten beri bebeğiniz ve sizin için …

  • Dermokozmetik Üretimi & Plastik Ambalaj Üretimi

  • Sadece ECZANELERDE satılır.

  • BİRLEŞİK İLAÇ SAN. ve TİC. A.Ş.

  • BEBETEN & ABİR

  • FASON ÜRETİM

Hakkımızda

BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİCARET  A.Ş.

1974 yılında BOZOK laboratuarlarının satın alınması ile faaliyetlerine başlamış oldu. İlk olarak ilaç/medikal üretimi üzerine başladığı faaliyetlerine, bebek kozmetiği piyasasında ki açığı fark ederek ilaç/medikal üretimine son verip (BEBETEN) markası adı altında bebek kozmetiği piyasasına giriş yaptı. (Pudra, Şampuan, Banyo Köpüğü, Krem, Losyon, Yağ, V.b. …) ürünlerini kalite ve güven ile birleştirerek Türk insanının en bilinir ve en güvenilir tercihi oldu.

10 sene öncesine kadar İSTANBUL/Y.BOSNA ilçesinde faaliyetlerini sürdüren BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş. son 10 yıldır İSTANBUL/B.DÜZÜ ilçesinde 3000m2 kapalı üretim tesisini kurarak  müşterilerine daha kaliteli üretim hedefine ulaşmış ve bunun daha da geliştirilmesi ve sürdürülebilirliği adına yurt içi ve uluslar arası gerekli tüm kalite standartlarına ve sertifikalarına sahip olmuştur.

Son 5 yılda bebek kozmetiğinin yanı sıra yetişkinler içinde özel ürünler üretmeye başlayıp sunan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. eczanelerde pudra piyasasının %65 – 70 ine 40 yıldır hakim durumdadır.
Piyasada adını duyurmuş diğer kurumlara da fason üretimler yapan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. kaliteden ödün vermeden güvenilirliğini herkese sunmaktadır.

Kendi ürünlerimizin ve çoğu fason müşterilerimizin plastik ambalaj ve kapaklarını da (uluslararası ve yurt içi tasarım patentli ) sektörde ilk olarak kendi bünyemizde ürettiğimizi gururla bilgilerinize aktarmak isteriz.
Öncelikli amacımızın kalite ve güven olduğunu bir kez daha belirtip 40 yıl önce başladığımız serüvenimizin hızla ve emin adımlarla devam ettiğini söylemek isteriz.

MARKALAR

Bebeten

BEBETEN markası 1970'li yılların ortalarında ''MANNE'' pudra markasının değişmesi arzusuyla Yönetim Kadrosu ve diğer çalışanların zaman içindeki istişareleri sonucu ortaya çıkmıştır. O zamandan günümüze kadar çok taklit edilen markamız için hukuki süreçlerin başlatılması sonucunda taklit olan markaların patentleri de Birleşik İlaç San. Ve Tic. ' e devrolmuştur. BEBE: bebeği TEN: cildi vurgulamaktadır. Son 4 yıldır yetişkinler içinde özel Dermokozmetik ürünler üreten BİRLEŞİK İLAÇ SAN. ve Tic. A.Ş. bu ürünlerini de BEBETEN markası altında çıkarmıştır. Bunun en büyük nedeni her bireyin bebek gibi bir cildi haketmesidir.

Bebeten

Abir

ABİR markası 1970 ' li yıllarda Dr. Şahap ABİR'in Türkiye'de üretimine başlanan ilk kepek şampuanlarından olan ABİR KEPEK ŞAMPUANI'nın formülünü bulmasıyla ortaya çıkmıştır. Tahmin edileceği gibi ABİR markası Dr. Şahap ABİR'in soyadından gelmektedir. Günümüzde yenilenmiş haliyle kullanıma sunulan bu ürün etkili formülü ile yüksek memnuniyet sağlamaktadır. Bunun ile birlikte ABİR AYAK PUDRASI da bu markaya dahil olmuştur. ABİR AYAK PUDRASI sadece ayaklar için formülize edilmiş ve memnunıyet yaratmış bir üründür.

Abir

BASIN ODASI

ÜRÜNLER

REFERANSLAR

Sosyal Sorumluluk

EYV

HABERLER

  • 1974'TEN BERİ SATIŞLARIMIZ ECZANELERDE OLMAKTADIR.
  • YURT DIŞINDA BAYİLİK
  • PUDRANIN TARİHÇESİ

İLETİŞİM

BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

+90 212 879 05 70 (Pbx)

Mermerciler Sanayi Sitesi 10.Cad. No:26 Beylikdüzü / İSTANBUL