Hakkımızda

BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1974 yılında BOZOK laboratuarlarının satın alınması ile faaliyetlerine başlamış oldu. İlk olarak ilaç/medikal üretimi üzerine başladığı faaliyetlerine, kozmetiği de ekledi ve bebek kozmetiğine giriş bu şekilde oldu.
   Pudra, Şampuan, Krem, Losyon, ... gibi demozkozmetik ürünlerini Kalite ve Güven ile birleştirerek Türk insanının en bilinir ve güvenilir tercihi oldu.
   15 yıl öncesine kadar İstanbul Y.bosna ilçesinde faaliyetlerini sürdüren BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş.  İstanbul Beylikdüzü ilçesinde  3000m2 lik kapalı alana sahip tesislerini kurarak müşterilerine daha kaliteli üretim hedefine ulaşmış ve bunun daha da geliştirilmesi ve sürdürülebilirliği adına yurt içi ve uluslar arası gerekli tüm sertifikalara sahip olmuştur.
   Son 5 yılda bebek kozmetiğinin yanı sıra yetişkinler içinde özel ürünler üretmeye başlayıp sunan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. eczanelerde Türkiye'nin en çok satan Pudra serisini ( Bebeten ) üretmektedir.
   Ülkemizde adını duyurmuş diğer kurumların da fason üretimlerini yapan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. kaliteden ödün vermeden güvenilirliğini herkese sunmaktadır.
   Kendi ürünlerimizin ve çoğu fason müşterilerimizin plastik ambalaj ve kapaklarını da (uluslararası ve yurt içi tasarım patentli ) sektörde ilk olarak kendi bünyemizde ürettiğimizi gururla bilgilerinize aktarmak isteriz.
   Öncelikli amacımızın kalite ve güven olduğunu bir kez daha belirtip 47 yıl önce başladığımız serüvenimizin hızla ve emin adımlarla devam ettiğini belirtmek isteriz.

SOSYAL SORUMLULUK :
   BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş. ''Engelsiz Yaşam Vakfı'' Sponsorlarındandır .  Engelli insanlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak adına elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışmaktayız. Tüm sağlıklı bireylerin birer engelli adayı olduğunu unutmamalı ve destek olmalıyız. 

BEBETEN 
1974 ' ten beri Bebeğinize & Size 

keyboard_arrow_up