Markalar

Piyasada adını duyurmuş diğer kurumlara da fason üretimler yapan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. kaliteden ödün vermeden güvenilirliğini herkese sunmaktadır.

Awesome Image

BEBETEN markası 1970'li yılların ortalarında ''MANNE'' pudra markasının değişmesi arzusuyla Yönetim Kadrosu ve diğer çalışanların zaman içindeki istişareleri sonucu ortaya çıkmıştır. O zamandan günümüze kadar çok taklit edilen markamız için hukuki süreçlerin başlatılması sonucunda taklit olan markaların patentleri de Birleşik İlaç San. Ve Tic. ' e devrolmuştur. BEBE: bebeği TEN: cildi vurgulamaktadır. Son 4 yıldır yetişkinler içinde özel Dermokozmetik ürünler üreten BİRLEŞİK İLAÇ SAN. ve Tic. A.Ş. bu ürünlerini de BEBETEN markası altında çıkarmıştır. Bunun en büyük nedeni her bireyin bebek gibi bir cildi haketmesidir.

Awesome Image

ABİR markası 1970 ' li yıllarda Dr. Şahap ABİR'in Türkiye'de üretimine başlanan ilk kepek şampuanlarından olan ABİR KEPEK ŞAMPUANI'nın formülünü bulmasıyla ortaya çıkmıştır. Tahmin edileceği gibi ABİR markası Dr. Şahap ABİR'in soyadından gelmektedir. Günümüzde yenilenmiş haliyle kullanıma sunulan bu ürün etkili formülü ile yüksek memnuniyet sağlamaktadır. Bunun ile birlikte ABİR AYAK PUDRASI da bu markaya dahil olmuştur. ABİR AYAK PUDRASI sadece ayaklar için formülize edilmiş ve memnunıyet yaratmış bir üründür.

keyboard_arrow_up